M50-3100445
M50-3100445 Harwin Inc.
M50-310.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT 8POS 0.05 GOLD SMD
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 8
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Mated Stacking Heights: 5.5mm, 6.18mm
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: FLASH
Part Status: Active
Insulation Height: 0.181" (4.60mm)
Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 519 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 8POS 0.05 GOLD SMD, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 8, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Mated Stacking Heights: 5.5mm, 6.18mm, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: FLASH, Part Status: Active, Insulation Height: 0.181" (4.60mm), Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 309 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
M50-3100445 M50-3100445 Виробник : HARWIN M50-310.pdf Description: HARWIN - M50-3100445 - Printbuchse, Board-to-Board, 1.27 mm, 2 Reihe(n), 8 Kontakt(e), Oberflächenmontage, Archer M50
tariffCode: 85366930
productTraceability: No
Kontaktüberzug: Hauchvergoldete Kontakte
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.27mm