M50-3120445R Harwin Inc.
PD002-Product-Datasheet-ARCHER-M50-and-M52-ranges-BBi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: 4+4 POS. FEMALE DIL VERTICAL SMT
Packaging: Bulk
Features: Pick and Place
Connector Type: Socket
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 8
Style: Board to Board
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: FLASH
Insulation Height: 0.142" (3.60mm)
Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4+4 POS. FEMALE DIL VERTICAL SMT, Packaging: Bulk, Features: Pick and Place, Connector Type: Socket, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 8, Style: Board to Board, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: FLASH, Insulation Height: 0.142" (3.60mm), Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції M50-3120445R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-3120445R M50-3120445R Виробник : Harwin M50-312R.pdf Headers & Wire Housings 4+4 Pos. Female DIL Vertical SMT Conn. (T+R)