Продукція > HARWIN > M50-3120545R
M50-3120545R
M50-3120545R Harwin
M50_312R-1273455.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings 1.27MM REC 2X05 VT AU SMT
на замовлення 770 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: 5+5 POS. FEMALE DIL VERTICAL SMT, Packaging: Bulk, Features: Pick and Place, Connector Type: Receptacle, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 10, Style: Board to Board, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Mated Stacking Heights: 5.5mm, 6.18mm, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: FLASH, Contact Finish - Post: Gold, Insulation Height: 0.142" (3.60mm), Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції M50-3120545R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-3120545R Виробник : Harwin Inc. M50-312R.pdf Description: 5+5 POS. FEMALE DIL VERTICAL SMT
Packaging: Bulk
Features: Pick and Place
Connector Type: Receptacle
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 10
Style: Board to Board
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Mated Stacking Heights: 5.5mm, 6.18mm
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Finish - Post: Gold
Insulation Height: 0.142" (3.60mm)
Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm)