Продукція > HARWIN > M50-3121245
M50-3121245
M50-3121245 HARWIN
M50-312.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - M50-3121245 - Printbuchse, vertikal, Board-to-Board, 1.27 mm, 2 Reihe(n), 24 Kontakt(e), Oberflächenmontage
tariffCode: 85369010
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
Steckverbindermontage: Oberflächenmontage
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 24Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindersysteme: Board-to-Board
Produktpalette: Archer M50
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Oberflächenmontage, gerade
Anzahl der Reihen: 2Reihe(n)
Rastermaß: 1.27mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 24POS 0.05 GOLD SMD, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 24, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Mated Stacking Heights: 5.5mm, 6.18mm, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: FLASH, Contact Finish - Post: Gold, Part Status: Active, Insulation Height: 0.142" (3.60mm), Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
M50-3121245 M50-3121245 Виробник : Harwin Inc. M50-312.pdf Description: CONN RCPT 24POS 0.05 GOLD SMD
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Mated Stacking Heights: 5.5mm, 6.18mm
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
Insulation Height: 0.142" (3.60mm)
Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm)