Продукція > HARWIN > M50-3122545
M50-3122545
M50-3122545 Harwin
m50-312.pdf
Виробник: Harwin
Conn Socket Strip SKT 50 POS 1.27mm Solder ST SMD Tube
на замовлення 165 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 42
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 50POS 0.05 GOLD SMD, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 50, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Mated Stacking Heights: 5.5mm, 6.18mm, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: FLASH, Contact Finish - Post: Gold, Part Status: Active, Insulation Height: 0.142" (3.60mm), Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-3122545 M50-3122545 Виробник : Harwin Inc. M50-312.pdf Description: CONN RCPT 50POS 0.05 GOLD SMD
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 50
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Mated Stacking Heights: 5.5mm, 6.18mm
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Finish - Post: Gold
Part Status: Active
Insulation Height: 0.142" (3.60mm)
Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 1597 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 244 шт:
M50-3122545 M50-3122545 Виробник : HARWIN M50-312.pdf Description: HARWIN - M50-3122545 - Printbuchse, Board-to-Board, 1.27 mm, 2 Reihe(n), 50 Kontakt(e), Oberflächenmontage, Archer M50
tariffCode: 85369010
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
Steckverbindermontage: Oberflächenmontage
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 50Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindersysteme: Board-to-Board
Produktpalette: Archer M50
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Oberflächenmontage, gerade
Anzahl der Reihen: 2Rows
Rastermaß: 1.27mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 433 шт:
Мінімальне замовлення: 2
M50-3122545 M50-3122545 Виробник : Harwin m50-312.pdf Conn Socket Strip SKT 50 POS 1.27mm Solder ST SMD Tube