Продукція > HARWIN > M50-3131045R
M50-3131045R
M50-3131045R Harwin
C029XX_M50_and_M52_Series_Connectors.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings ARCHER 10 WAY SIL L/P D/E SMT SKT T&R
на замовлення 2519 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Pick and Place, Connector Type: Receptacle, Bottom or Top Entry, Voltage Rating: 500VAC, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 10, Style: Board to Board, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Mated Stacking Heights: 3.1mm, 3.6mm, 3.8mm, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: 12.0µin (0.30µm), Contact Finish - Post: Gold, Part Status: Active, Insulation Height: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-3131045R M50-3131045R Виробник : Harwin Inc. M50-313.pdf Description: CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Pick and Place
Connector Type: Receptacle, Bottom or Top Entry
Voltage Rating: 500VAC
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 10
Style: Board to Board
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Mated Stacking Heights: 3.1mm, 3.6mm, 3.8mm
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Finish - Post: Gold
Part Status: Active
Insulation Height: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
M50-3131045R M50-3131045R Виробник : HARWIN M50-313.pdf Description: HARWIN - M50-3131045R - Printbuchse, Board-to-Board, 1.27 mm, 1 Reihe(n), 10 Kontakt(e), Oberflächenmontage
tariffCode: 85366930
productTraceability: No
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.27mm
Anzahl der Kontakte: 10Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindersysteme: Board-to-Board
Anzahl der Reihen: 1Reihe(n)
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Steckverbindermontage: Oberflächenmontage
Produktpalette: Archer M50 Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Pick and Place
Voltage Rating: 500VAC
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 10
Style: Board to Board
Insulation Color: Black
Contact Finish - Post: Gold
Part Status: Active
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
M50-3131045R Виробник : HARWIN M50-313.pdf Category: Board-to-board connectors
Description: Connector: pin strips; socket; female; PIN: 10; ARCHER; 1A; SMT; reel
Type of connector: pin strips
Connector: socket
Kind of connector: female
Number of pins: 10
Manufacturer series: ARCHER
Current rating: 1A
Electrical mounting: SMT
Mechanical mounting: on PCBs
Contacts pitch: 1.27mm