M50-3140345R
M50-3140345R Harwin Inc.
M50-314.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT 3POS 0.05 GOLD SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Pick and Place
Connector Type: Receptacle
Voltage Rating: 500VAC
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 3
Style: Board to Board
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
Insulation Height: 0.134" (3.40mm)
Number of Rows: 1
на замовлення 659 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 3POS 0.05 GOLD SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Pick and Place, Connector Type: Receptacle, Voltage Rating: 500VAC, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 3, Style: Board to Board, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: 12.0µin (0.30µm), Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Insulation Height: 0.134" (3.40mm), Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 1051 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
M50-3140345R M50-3140345R Виробник : Harwin Inc. M50-314.pdf Description: CONN RCPT 3POS 0.05 GOLD SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Pick and Place
Connector Type: Receptacle
Voltage Rating: 500VAC
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 3
Style: Board to Board
Insulation Color: Black
Part Status: Active
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
M50-3140345R Виробник : HARWIN M50-314.pdf Category: Board-to-board connectors
Description: Connector: pin strips; socket; female; PIN: 3; ARCHER; 1A; SMT; reel
Kind of package: reel
Flammability rating: UL94V-0
Contacts pitch: 1.27mm
Current rating: 1A