Продукція > HARWIN > M50-3150842
M50-3150842
M50-3150842 Harwin
m50-315.pdf
Виробник: Harwin
Conn Socket Strip F 16 POS 1.27mm Solder ST SMD Automotive Tube
на замовлення 239 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 88
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 16POS 0.05 GOLD SMD, Features: Board Guide, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Bottom or Top Entry, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 16, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Mated Stacking Heights: 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: FLASH, Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Insulation Height: 0.087" (2.20mm), Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-3150842 M50-3150842 Виробник : Harwin Inc. M50-315.pdf Description: CONN RCPT 16POS 0.05 GOLD SMD
Features: Board Guide
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle, Bottom or Top Entry
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 16
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Mated Stacking Heights: 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: FLASH
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Insulation Height: 0.087" (2.20mm)
Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm)