Продукція > HARWIN > M50-3200445
M50-3200445
M50-3200445 Harwin
harwin_product_catalog_page_206.pdf
Виробник: Harwin
Conn Wire to Board F 8 POS 1.27mm Solder RA Thru-Hole Tube
на замовлення 1785 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 228
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 8POS 0.05 GOLD PCB R/A, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 8, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: 10.0µin (0.25µm), Contact Finish - Post: Gold, Part Status: Active, Contact Length - Post: 0.094" (2.40mm), Insulation Height: 0.136" (3.46mm), Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-3200445 M50-3200445 Виробник : Harwin Inc. M50-320.pdf Description: CONN RCPT 8POS 0.05 GOLD PCB R/A
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 8
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
Contact Length - Post: 0.094" (2.40mm)
Insulation Height: 0.136" (3.46mm)
Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 83 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
M50-3200445 M50-3200445 Виробник : HARWIN M50-320.pdf Description: HARWIN - M50-3200445 - Printbuchse, Board-to-Board, 1.27 mm, 2 Reihe(n), 8 Kontakt(e), Durchsteckmontage, abgewinkelt
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
isCanonical: Y
Steckverbindermontage: Durchsteckmontage, abgewinkelt
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 8Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindersysteme: Board-to-Board
Produktpalette: Archer M50 Series
productTraceability: No
Anzahl der Reihen: 2Reihe(n)
Rastermaß: 1.27mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 6
товару немає в наявності
M50-3200445 Виробник : HARWIN M50-320.pdf Category: Board-to-board connectors
Description: Connector: pin strips; socket; female; PIN: 8; ARCHER; 1A; THT; 2x4