Продукція > HARWIN > M50-3201245
M50-3201245
M50-3201245 Harwin
M50_320-1135091.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings 12+12 DIL GOLD HORIZONTAL SOCKET
на замовлення 303 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 24P 0.05 GOLD PCB R/A, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 24, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: 10.0µin (0.25µm), Contact Finish - Post: Gold, Part Status: Active, Contact Length - Post: 0.094" (2.40mm), Insulation Height: 0.136" (3.46mm), Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 24
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Finish - Post: Gold
Part Status: Active
Contact Length - Post: 0.094" (2.40mm)
Insulation Height: 0.136" (3.46mm)
Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm)