Продукція > HARWIN > M50-3300542
M50-3300542
M50-3300542 Harwin
harwin_catalog_issue_60_nectors_archer_m50_ctob_pages_113-116..pdf
Виробник: Harwin
Conn IDC Connector F 10 POS 1.27mm IDT RA Cable Mount Bulk/Loose
на замовлення 172 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 79
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Board-to-board connectors, Description: Connector: IDC; socket; female; PIN: 10; ARCHER; angled,straight; 1A, Type of connector: IDC, Manufacturer series: ARCHER, Current rating: 1A, Mechanical mounting: for cable, Electrical mounting: IDC, Contact material: phosphor bronze, Contact plating: gold-plated, Body material: PBT, Contacts pitch: 1.27mm, Body colour: black, Connector: socket, Number of pins: 10, Flammability rating: UL94V-0, Operating temperature: -40...105°C, Number of rows: 2, Spatial orientation: angled; straight, Connector variant: feed-through, Kind of connector: female.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-3300542 M50-3300542 Виробник : HARWIN M50-3300542.pdf Category: Board-to-board connectors
Description: Connector: IDC; socket; female; PIN: 10; ARCHER; angled,straight; 1A
Type of connector: IDC
Manufacturer series: ARCHER
Current rating: 1A
Mechanical mounting: for cable
Electrical mounting: IDC
Contact material: phosphor bronze
Contact plating: gold-plated
Body material: PBT
Contacts pitch: 1.27mm
Body colour: black
Connector: socket
Number of pins: 10
Flammability rating: UL94V-0
Operating temperature: -40...105°C
Number of rows: 2
Spatial orientation: angled; straight
Connector variant: feed-through
Kind of connector: female
на замовлення 975 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
M50-3300542 M50-3300542 Виробник : Harwin Inc. PD002-Product-Datasheet-ARCHER-M50-and-M52-ranges-BBi.pdf Description: CONN RCPT 10POS IDC 30AWG GOLD
Features: Feed Through
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 30 AWG
Number of Positions: 10
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.050" (1.27mm)
Wire Type: Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Number of Rows: 2
Мінімальне замовлення: 2
Мінімальне замовлення: 2
M50-3300542 M50-3300542 Виробник : HARWIN M50-330.pdf Description: HARWIN - M50-3300542 - IDC-Steckverbinder, IDC-Buchse, Buchse, 1.27 mm, 2 Reihen, 10 Kontakt(e), Kabelmontage
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
Steckverbindermontage: Kabelmontage
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 10Kontakt(e)
Kontaktausführung: Buchse
euEccn: NLR
IDC-Steckverbinder: IDC-Buchse
Produktpalette: Archer M50 Series
productTraceability: No
Anzahl der Reihen: 2 Reihen
Rastermaß: 1.27mm