M50-3300842
PD002-Product-Datasheet-ARCHER-M50-and-M52-ranges-BBi.pdf
Код товару: 160853
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Ціна
M50-3300842 M50-3300842 Виробник : Harwin Inc. PD002-Product-Datasheet-ARCHER-M50-and-M52-ranges-BBi.pdf Description: CONN RCPT 16POS IDC 30AWG GOLD
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 30 AWG
Number of Positions: 16
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.050" (1.27mm)
Wire Type: Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 5652 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
M50-3300842 M50-3300842 Виробник : HARWIN M50-330.pdf Description: HARWIN - M50-3300842 - IDC-Steckverbinder, gepolt, IDC-Buchse, Buchse, 1.27 mm, 2 Reihen, 16 Kontakt(e), Kabelmontage
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
isCanonical: Y
Steckverbindermontage: Kabelmontage
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 16Kontakt(e)
Anzahl der Reihen: 2 Reihen
Rastermaß: 1.27mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 300 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
M50-3300842 Виробник : Harwin PD002-Product-Datasheet-ARCHER-M50-and-M52-ranges-BBi.pdf Conn IDC Connector SKT 16 POS 1.27mm IDT RA Cable Mount Bulk/Loose
на замовлення 140 шт:
Мінімальне замовлення: 58
M50-3300842 Виробник : Harwin M50-330_Harwin.pdf Роз'єм IDC 2-рядний, Вид = Розетка, Тип конт. = Гніздовий ("мама"), К-сть конт. = 16, Крок, мм = 1,27, Серія = Archer M50, Тип монт. = на кабель, В-нь між рядами = 1,27 мм, Переріз проводу = 30 AWG,... Група товару: Роз'єми Корпус: Cable Од. вим: шт
кількість в упаковці: 40 шт
товару немає в наявності
M50-3300842 M50-3300842 Виробник : Harwin C029XX_M50_and_M52_Series_Connectors.pdf Headers & Wire Housings ARCHER Female IDC Connector Double Row, 8 Pos
Description: Connector: IDC; plug; female; PIN: 16; ARCHER; 1A; IDC; for cable
Type of connector: IDC
Manufacturer series: ARCHER
Current rating: 1A
Body material: PBT
Contacts pitch: 1.27mm