M50-3301742
PD002-Product-Datasheet-ARCHER-M50-and-M52-ranges-BBi.pdf
Код товару: 186332
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Інші
товару немає в наявності
Ціна
M50-3301742 M50-3301742 Виробник : Harwin Inc. PD002-Product-Datasheet-ARCHER-M50-and-M52-ranges-BBi.pdf Description: CONN RCPT 34POS IDC 30AWG GOLD
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 30 AWG
Number of Positions: 34
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.050" (1.27mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 1497 шт:
Мінімальне замовлення: 2
M50-3301742 M50-3301742 Виробник : HARWIN M50-330.pdf Description: HARWIN - M50-3301742 - IDC-Steckverbinder, IDC-Buchse, Buchse, 1.27 mm, 2 Reihen, 34 Kontakt(e), Kabelmontage
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 34Kontakt(e)
Anzahl der Reihen: 2 Reihen
Rastermaß: 1.27mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 5 шт:
Мінімальне замовлення: 3
M50-3301742 M50-3301742 Виробник : HARWIN M50-3301742.pdf Category: Board-to-board connectors
Description: Connector: IDC; socket; female; PIN: 34; ARCHER; angled,straight; 1A
Type of connector: IDC
Connector: socket
Kind of connector: female
Number of pins: 34
Manufacturer series: ARCHER
Spatial orientation: angled; straight
Current rating: 1A
Electrical mounting: IDC
Mechanical mounting: for cable
Contacts pitch: 1.27mm
Contact plating: gold-plated
Connector variant: feed-through
Contact material: phosphor bronze
Flammability rating: UL94V-0
Operating temperature: -40...105°C