M50-3302042
M50-330.pdf
Код товару: 203006
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Інтерфейсні (D-SUB та ін.)
товару немає в наявності
Ціна
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
M50-3302042 M50-3302042 Виробник : Harwin Inc. M50-330.pdf Description: CONN RCPT 40POS IDC 30AWG GOLD
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 30 AWG
Number of Positions: 40
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.050" (1.27mm)
Мінімальне замовлення: 2
M50-3302042 M50-3302042 Виробник : HARWIN M50-330.pdf Description: HARWIN - M50-3302042 - IDC-Steckverbinder, IDC-Buchse, Buchse, 1.27 mm, 2 Reihen, 40 Kontakt(e), Kabelmontage
tariffCode: 85366930
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 40Kontakt(e)
Anzahl der Reihen: 2 Reihen
Rastermaß: 1.27mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 537 шт:
Мінімальне замовлення: 3
M50-3302042 Виробник : HARWIN M50-330.pdf Category: Board-to-board connectors
Description: Connector: IDC; plug; female; PIN: 40; ARCHER; 1A; IDC; for cable
Type of connector: IDC
Manufacturer series: ARCHER
Current rating: 1A
Mechanical mounting: for cable
Electrical mounting: IDC
Contact plating: gold-plated
Body material: PBT
Contacts pitch: 1.27mm
Connector: plug
Number of pins: 40
Kind of connector: female
Flammability rating: UL94V-0
Connector pinout layout: 2x20
Kind of package: bulk
товару немає в наявності
З цим товаром купують
FFMD-20-D-12.00-01
ffmd-xx-x-xx.xx-01-x-x-xxx-mkt.pdf
L7912CV
4 Додати до обраних Обраний товар
description L7900 series.pdf
L7912CV
Виробник: ST
Мікросхеми > Стабілізатори напруги лінійні
Корпус: TO-220
Uin, V: -35 V
Uout,V: -12 V
Iout,A: 1 А
Udrop, V: 1,7 V
Тип виходу: Фіксований
Темп.діапазон: 0…150°C