M50-3302542
M50-3302542
PD002-Product-Datasheet-ARCHER-M50-and-M52-ranges-BBi.pdf
Код товару: 75899
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Ціна
M50-3302542 M50-3302542 Виробник : Harwin Inc. PD002-Product-Datasheet-ARCHER-M50-and-M52-ranges-BBi.pdf Description: CONN RCPT 50POS IDC 30AWG GOLD
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 30 AWG
Number of Positions: 50
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.050" (1.27mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 6634 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 60 шт:
Кількість Ціна
M50-3302542 M50-3302542 Виробник : HARWIN M50-330.pdf Description: HARWIN - M50-3302542 - IDC-Steckverbinder, IDC-Buchse, Buchse, 1.27 mm, 2 Reihen, 50 Kontakt(e), Kabelmontage
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 50Kontakt(e)
Anzahl der Reihen: 2 Reihen
Rastermaß: 1.27mm