Продукція > HARWIN > M50-3550542
M50-3550542
M50-3550542 Harwin
M50-355.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings 5+5 IDC VERT PCTAIL LATCH HEADER, MALE
на замовлення 2035 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER VERT 10POS 1.27MM, Features: Keying Slot, Packaging: Tube, Connector Type: Header, Current Rating (Amps): 1.75A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Lock/Eject Hooks, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Brass, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: FLASH, Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.107" (2.71mm), Insulation Height: 0.325" (8.25mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Overall Contact Length: 0.351" (8.92mm), Insulation Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled, Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Length - Mating: 0.120" (3.05mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-3550542 M50-3550542 Виробник : HARWIN M50-355.pdf Description: HARWIN - M50-3550542 - Stiftleiste, Auswerfer, Wire-to-Board, 1.27 mm, 2 Reihe(n), 10 Kontakt(e), Durchsteckmontage
tariffCode: 85366990
Steckverbinderkragen: Mit Kragen
Anzahl der Kontakte: 10Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindersysteme: Wire-to-Board
Steckverbinder: PCB-Stiftleiste
Produktpalette: Archer M50 Series
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Durchsteckmontage
Anzahl der Reihen: 2Reihe(n)
Rastermaß: 1.27mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 41 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
M50-3550542 M50-3550542 Виробник : Harwin Inc. M50-355.pdf Description: CONN HEADER VERT 10POS 1.27MM
Features: Keying Slot
Packaging: Tube
Connector Type: Header
Current Rating (Amps): 1.75A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 10
Number of Rows: 2
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Lock/Eject Hooks
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: FLASH
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.107" (2.71mm)
Insulation Height: 0.325" (8.25mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Overall Contact Length: 0.351" (8.92mm)
Insulation Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled
Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Length - Mating: 0.120" (3.05mm)