M50-3551042
M50-3551042
PD002-Product-Datasheet-ARCHER-M50-and-M52-ranges-BBi.pdf
Код товару: 114872
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Інші
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-3551042 M50-3551042 Виробник : Harwin Inc. PD002-Product-Datasheet-ARCHER-M50-and-M52-ranges-BBi.pdf Description: CONN HEADER VERT 20POS 1.27MM
Connector Type: Header
Current Rating (Amps): 1.75A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 20
Number of Rows: 2
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: FLASH
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.107" (2.71mm)
Insulation Height: 0.325" (8.25mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Overall Contact Length: 0.351" (8.92mm)
Insulation Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled
Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Length - Mating: 0.120" (3.05mm)
на замовлення 579 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 993 шт:
M50-3551042 Виробник : Harwin M50-355.pdf Роз'єм штирьовий 2-рядний, Тип конт. = Штирьовий ("тато"), Вид = Розетка, К-сть конт. = 20, Крок, мм = 1,27, Тип монт. = на плату, В-нь між рядами = 1,27 мм,... Група товару: Роз'єми Корпус: DIP Од. вим: шт