Продукція > HARWIN > M50-3600342
M50-3600342
M50-3600342 Harwin
m50-360.pdf
Виробник: Harwin
Conn Unshrouded Header M 6 POS 1.27mm Solder ST Top Entry SMD Bulk/Loose
на замовлення 3850 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 179
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER SMD 6POS 1.27MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 6, Number of Rows: 2, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Copper Alloy, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: 3.00µin (0.076µm), Contact Finish - Post: Tin, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.039" (1.00mm), Shrouding: Unshrouded, Insulation Material: Thermoplastic, Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Length - Mating: 0.118" (3.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-3600342 M50-3600342 Виробник : HARWIN M50-360.pdf Description: HARWIN - M50-3600342 - Stiftleiste, Board-to-Board, 1.27 mm, 2 Reihe(n), 6 Kontakt(e), Oberflächenmontage, gerade
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Kupferlegierung
usEccn: EAR99
Steckverbinderkragen: Ohne Kragen
Anzahl der Kontakte: 6Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindersysteme: Board-to-Board
Steckverbindertyp: Stiftleiste
Produktpalette: Archer M50 Series
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Oberflächenmontage, gerade
Anzahl der Reihen: 2Reihe(n)
Rastermaß: 1.27mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Мінімальне замовлення: 4
M50-3600342 M50-3600342 Виробник : Harwin Inc. M50-360.pdf Description: CONN HEADER SMD 6POS 1.27MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Header
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 6
Number of Rows: 2
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Copper Alloy
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: 3.00µin (0.076µm)
Contact Finish - Post: Tin
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.039" (1.00mm)
Shrouding: Unshrouded
Insulation Material: Thermoplastic
Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Length - Mating: 0.118" (3.00mm)