M50-3600742P Harwin Inc.
M50-360P.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: 7+7 POS. MALE DIL VERTICAL SMT C
Packaging: Bulk
Features: Pick and Place
Connector Type: Header
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 14
Number of Rows: 2
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish - Post: Gold
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.118" (3.00mm)
Shrouding: Unshrouded
Insulation Material: Thermoplastic
Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Length - Mating: 0.118" (3.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 7+7 POS. MALE DIL VERTICAL SMT C, Packaging: Bulk, Features: Pick and Place, Connector Type: Header, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 14, Number of Rows: 2, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Copper Alloy, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish - Post: Gold, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.118" (3.00mm), Shrouding: Unshrouded, Insulation Material: Thermoplastic, Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Length - Mating: 0.118" (3.00mm).
Інші пропозиції M50-3600742P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M50-3600742P M50-3600742P Виробник : Harwin M50_360P-1273435.pdf Headers & Wire Housings 7+7 Pos. Male DIL Vertical SMT Conn. (P+P)