Продукція > HARWIN > M52-040000P0545
M52-040000P0545
M52-040000P0545 HARWIN
M52-040000PXX45.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - M52-040000P0545 - Stiftleiste, vertikal, Board-to-Board, 1.27 mm, 1 Reihe(n), 5 Kontakt(e)
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Kupfer
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Steckverbinderkragen: Ohne Kragen
Anzahl der Kontakte: 5Kontakt(e)
euEccn: NLR
Steckverbindersysteme: Board-to-Board
Steckverbinder: Stiftleiste
Produktpalette: Archer M52 Series
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Oberflächenmontage, gerade
Anzahl der Reihen: 1Reihe(n)
Rastermaß: 1.27mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 544 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER SMD 5POS 1.27MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 5, Number of Rows: 1, Style: Board to Board, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Brass, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: FLASH, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.098" (2.50mm), Shrouding: Unshrouded, Insulation Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Contact Length - Mating: 0.157" (4.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 1180 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
M52-040000P0545 M52-040000P0545 Виробник : Harwin Inc. M52-040000PXX45.pdf Description: CONN HEADER SMD 5POS 1.27MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Header
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 5
Number of Rows: 1
Style: Board to Board
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Brass
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: FLASH
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.098" (2.50mm)
Shrouding: Unshrouded
Insulation Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Contact Length - Mating: 0.157" (4.00mm)