M52-5012745 Harwin Inc.
M52-501.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT 27POS T/H 1.27MM GOLD
Написати відгук
Headers & Wire Housings Vert Socket, 8.5mm SIL,27P,Sngl Rw,Gold.
Інші пропозиції M52-5012745
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M52-5012745 M52-5012745 Виробник : Harwin M52-510-1273496.pdf Headers & Wire Housings Vert Socket, 8.5mm SIL,27P,Sngl Rw,Gold