Продукція > HARWIN > M55-8008042-0150A
M55-8008042-0150A
M55-8008042-0150A HARWIN
HRWN-S-A0011134859-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - M55-8008042-0150A - Flachbandkabel, IDC-Buchse auf IDC-Buchse, 80 -polig, 5.9 ", 150 mm, 1.27 mm, Archer Kontrol M55
tariffCode: 85444290
Anzahl der Positionen: 80Ways
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Kabellänge - Imperial: 5.9"
euEccn: NLR
Rastermaß des Steckverbinders: 1.27mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kabellänge - Metrisch: 150mm
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Category: Board-to-board connectors, Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; female; PIN: 80; Kontrol; 500mA, Type of connector: wire-wire/PCB, Connector: plug, Kind of connector: female, Number of pins: 80, Manufacturer series: Kontrol, Current rating: 0.5A, Electrical mounting: cables, Contacts pitch: 1.27mm, Connector pinout layout: 2x40, Contact plating: gold-plated, Connector variant: with leads, Kind of package: bulk, Flammability rating: UL94V-0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M55-8008042-0150A M55-8008042-0150A Виробник : Harwin M55_800.pdf Ribbon Cables / IDC Cables Archer Kontrol 2x40P F 150mm DBLEND DIL IDC Cbl Assmb
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
M55-8008042-0150A M55-8008042-0150A Виробник : Harwin Inc. PD010-Product-Datasheet-KONTROL-M55-range-BBi.pdf Description: CBL ASSEM 1.27MM 80POS F-F 150MM
Color: Gray, Ribbon
Length: 0.492' (150.00mm, 5.91")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 80
Number of Rows: 2
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
на замовлення 83 шт:
Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; female; PIN: 80; Kontrol; 500mA
Type of connector: wire-wire/PCB
Connector: plug
Kind of connector: female
Number of pins: 80
Manufacturer series: Kontrol
Current rating: 0.5A
Electrical mounting: cables
Contacts pitch: 1.27mm