Продукція > KEMET > M550B108K060AT
M550B108K060AT
M550B108K060AT KEMET
M550B108K060AT
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 1000UF 60V CHAS MT
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: M55 Module
Size / Dimension: 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.520" (13.20mm)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 60 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 1000UF 60V CHAS MT, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: M55 Module, Size / Dimension: 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.520" (13.20mm), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 60 V.
Інші пропозиції M550B108K060AT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M550B108K060AT M550B108K060AT Виробник : KEMET KEM_T2074_M55_Module-3316863.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 60volts 1000uF 10%