Продукція > KEMET > M550B128K050AH
M550B128K050AH
M550B128K050AH Kemet
docfinder?Partnumber=M55
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 1200UF 50V CHA MNT
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 1200uF 10%.
Інші пропозиції M550B128K050AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M550B128K050AH M550B128K050AH Виробник : KEMET M55%20Module%20Polymer%20Hermetic%20Seal-1101940.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 1200uF 10%