M5KP14CA
M5KP14CA Microsemi Corporation
9461-m5kp-pdf
Виробник: Microsemi Corporation
Description: TVS DIODE 14V 23.2V DO204AR
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes Transient Voltage Suppressor.
Інші пропозиції M5KP14CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M5KP14CA M5KP14CA Виробник : Microchip Technology 9461-m5kp-pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS 14V 5% 5000W bi