M5KP24CA
M5KP24CA Microsemi
RF01010_rB-602428.pdf
Виробник: Microsemi
ESD Suppressors / TVS Diodes Bi-Directional TVS
на замовлення 235 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO204AR, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 128A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: DO-204AR, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції M5KP24CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AR, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 128A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-204AR
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Military
Qualification: MIL-PRF-19500
товару немає в наявності
M5KP24CA M5KP24CA Виробник : Microchip Technology rf01010_rb-3442658.pdf TVS 24V 5% 5000W bi