M5KP26AE3 MICROSEMI
9461-m5kp-pdf
Виробник: MICROSEMI
CASE-5A/TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
кількість в упаковці: 1 шт
Написати відгук
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO204AR, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 119A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V, Supplier Device Package: DO-204AR, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції M5KP26AE3
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 119A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V
Supplier Device Package: DO-204AR
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
товару немає в наявності
M5KP26AE3 M5KP26AE3 Виробник : Microchip Technology rf01010_rb.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 26V 10% 5000W uni