M5KP58CA
M5KP58CA Microchip Technology
9461-m5kp-pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO204AR
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 53A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V
Supplier Device Package: DO-204AR
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 64.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93.6V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO204AR, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 53A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V, Supplier Device Package: DO-204AR, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 64.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93.6V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.
Інші пропозиції M5KP58CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M5KP58CA M5KP58CA Виробник : Microchip Technology rf01010_rb.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 58V 5% 5000W bi