M5KP6.5CAE3 MICROSEMI
9461-m5kp-pdf
Виробник: MICROSEMI
DO-204AR/5000 W, BIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE M5KP6.5
кількість в упаковці: 1 шт
Написати відгук
Description: TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO204AR, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 447A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V, Supplier Device Package: DO-204AR, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 7.22V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.2V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції M5KP6.5CAE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 447A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V
Supplier Device Package: DO-204AR
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7.22V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.2V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)