M6-125-175-345-BL
M6-125-175-345-BL Brady Corporation
B-345.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE .125DIA BL 1.75" RL/100
Packaging: Box
Color: Blue
Material: Polyolefin
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.24" H (44.5mm x 6.0mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.11" (1.6mm ~ 2.8mm)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLEEVE .125DIA BL 1.75" RL/100, Packaging: Box, Color: Blue, Material: Polyolefin, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.24" H (44.5mm x 6.0mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.11" (1.6mm ~ 2.8mm).