M6-250-175-342-WT
M6-250-175-342-WT Brady Corporation
B-342.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.25DIA WT 1.75" RL/100
Packaging: Box
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.44" H (44.5mm x 11.3mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.22" (2.4mm ~ 5.5mm)
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLEEVE 0.25DIA WT 1.75" RL/100, Packaging: Box, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.44" H (44.5mm x 11.3mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.22" (2.4mm ~ 5.5mm).