M6C-500-498
M6C-500-498 Brady Corporation
B-498.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" X 30' VINYL WT
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 30' (9.1m)
Width: 0.500" (12.70mm)