Продукція > MOUJEN > M6S-A32S2-110Y
M6S-A32S2-110Y
M6S-A32S2-110Y Moujen
M6_Series.pdf
Виробник: Moujen
Description: SWITCH SELECT 3POS SPDT 2A 250V
Features: UL94 V-0
Packaging: Retail Package
Current Rating (Amps): 2A (AC), 400mA (DC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: SPDT
Type: Standard
Switch Function: On-On-On
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Illumination Type, Color: Neon, Yellow
Illumination Voltage (Nominal): 110 VAC
Illumination: Illuminated
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.20mm Dia
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Number of Positions: 3
на замовлення 2600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH SELECT 3POS SPDT 2A 250V, Features: UL94 V-0, Packaging: Retail Package, Current Rating (Amps): 2A (AC), 400mA (DC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: SPDT, Type: Standard, Switch Function: On-On-On, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Illumination Type, Color: Neon, Yellow, Illumination Voltage (Nominal): 110 VAC, Illumination: Illuminated, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.20mm Dia, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 125 V, Number of Positions: 3.