M7-375-175-342
M7-375-175-342 Brady Corporation
B-342.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE .375DIA WT 1.75" RL/100
Packaging: Box
Color: Yellow
Material: Polyolefin
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.65" H (44.5mm x 16.4mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm)