M74HC30B1
M74HC30B1
datasheet_m74hc30b1.pdf
Код товару: 174865
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Корпус: DIP-14
Опис: 8 INPUT NAND GATE
Монтаж: THT
Живлення,V: 2 ... 6 V
T°C: -40 ... +85°C
Тип логіч. елем.: NAND
у наявності 28 шт:
28 шт - склад
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції M74HC30B1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M74HC30B1
на замовлення 1372 шт:
З цим товаром купують
SN74HC164N
scls115g.pdf
SN74HC164N
Виробник: TI
Мікросхеми > Логіка
Корпус: DIP-14
Опис: 8-BIT parallel out serial shift registers
Монтаж: THT
Живлення,V: 2...6 V
T°C: -40…+85°C
Тип логіч. елем.: Shift register
у наявності: 13 шт
7 шт - РАДІОМАГ-Київ
6 шт - РАДІОМАГ-Львів
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
LM293P
description lm193.pdf?ts=1640569642482
LM293P
Виробник: TI
Мікросхеми > Компaратори
Корпус: DIP-8
Функц.опис: Analog Comparators Dual Differential
Udss,V: 2...30 V
Id,A: -25...+85°C
у наявності: 64 шт
64 шт - склад
Мінімальне замовлення: 3
LM311P
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm211
LM311P
Мікросхеми > Компaратори
Корпус: DIP-8
Udss,V: 3,5...30 V
Id,A: 0.05 A
Темп.діапазон: 0...+70°C
у наявності: 202 шт
171 шт - склад
22 шт - РАДІОМАГ-Київ
9 шт - РАДІОМАГ-Львів
Мінімальне замовлення: 2
1N4448
1 Додати до обраних Обраний товар
1n4448-datasheet.pdf
1N4448
Виробник: YJ/Philips
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди випрямні й імпульсні
Корпус: DO-35 (DO-204AH, SOD27)
Uзвор., V: 100 V
Iвипр., A: 0,2 A
Опис: Швидкий
Падіння напруги Vf: 1 V
823 шт - РАДІОМАГ-Київ
300 шт - РАДІОМАГ-Львів
312 шт - РАДІОМАГ-Харків
270 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 14
BC517 (транзистор біполярний NPN)
BC517.pdf
Транзистори > Біполярні NPN
Корпус: TO-92
fT: 220 MHz
Uceo,V: 40 V
Ucbo,V: 30 V
Ic,A: 0,5 A