M7C-1000-569-BL
M7C-1000-569-BL Brady Corporation
B-569.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: LABEL 1" POLYESTER BL 1=50'
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 50' (15.2m)
Width: 1.000" (25.40mm)