M7C-2000-595-RD
M7C-2000-595-RD Brady Corporation
B-595.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: LABEL 2" VINYL RD 1=50'
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 50' (15.2m)
Width: 2.000" (50.80mm)