Продукція > HARWIN INC. > M80-4000000F2-08-327-00-000
M80-4000000F2-08-327-00-000
M80-4000000F2-08-327-00-000 Harwin Inc.
PD003-Product-Datasheet-Datamate-Mix-Tek-range-HRi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: 8 POS. FEMALE SIL 16AWG CABLE CO
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 16 AWG
Number of Positions: 8
Pitch: 0.157" (4.00mm)
Contact Type: Female Socket, Power
Fastening Type: Screw Lock
Wire Type: Discrete
Cable Termination: Solder
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 2,00mm, Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; female; PIN: 8; Datamate; 10A; 4mm, Mechanical mounting: for cable, Manufacturer series: Datamate, Flammability rating: UL94V-0, Kind of connector: female, Contact plating: gold-plated, Connector: plug, Body material: PPS, Kind of package: separately, Contacts pitch: 4mm, Number of pins: 8, Current rating: 10A, Electrical mounting: soldering, Type of connector: wire-wire/PCB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M80-4000000F2-08-327-00-000 M80-4000000F2-08-327-00-000 Виробник : Harwin M80_4000000F2_XX_XXX_00_000.pdf Power to the Board Datamate Mix-Tek 8 Pos. Female SIL 12AWG Cable Conn. Kit, Jackscrews
товару немає в наявності
M80-4000000F2-08-327-00-000 Виробник : HARWIN PD003-Product-Datasheet-Datamate-Mix-Tek-range-HRi.pdf Category: Raster signal connectors 2,00mm
Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; female; PIN: 8; Datamate; 10A; 4mm
Mechanical mounting: for cable
Manufacturer series: Datamate
Flammability rating: UL94V-0
Kind of connector: female
Contact plating: gold-plated
Connector: plug
Body material: PPS
Kind of package: separately
Contacts pitch: 4mm
Number of pins: 8
Current rating: 10A