Продукція > VISHAY > M8340104K2001FCD03
M8340104K2001FCD03
M8340104K2001FCD03 Vishay
msm.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 2K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C BUS Molded 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Tube
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M8340104K2001FCD03 M8340104K2001FCD03 Виробник : Vishay msm.pdf Res Thick Film NET 2K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C BUS Molded 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Tube
M8340104K2001FCD03 M8340104K2001FCD03 Виробник : Vishay Resistor Networks & Arrays 2K OHM 1% 6 PIN