Продукція > VISHAY DALE > M8340105K1002FGD03
M8340105K1002FGD03
M8340105K1002FGD03 Vishay Dale
msm.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±1%
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 8-SIP
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.783" L x 0.098" W (19.89mm x 2.49mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 8-SIP
Height - Seated (Max): 0.350" (8.89mm)
Number of Resistors: 4
Grade: Military
Qualification: MIL-PRF-83401/05
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±1%, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 8-SIP, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.783" L x 0.098" W (19.89mm x 2.49mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 8-SIP, Height - Seated (Max): 0.350" (8.89mm), Number of Resistors: 4, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-83401/05.