Продукція > VISHAY > M8340105K1002JCD03
M8340105K1002JCD03
M8340105K1002JCD03 Vishay
msm.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 10K Ohm 5% 1.4W ±100ppm/°C BUS Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Tube
Написати відгук