Продукція > VISHAY DALE > M8340105K2001FGD03
M8340105K2001FGD03
M8340105K2001FGD03 Vishay Dale
msm.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8SIP
Resistance (Ohms): 2k
Tolerance: ±1%
Packaging: Tube
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 8-SIP
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.783" L x 0.098" W (19.89mm x 2.49mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Military
Supplier Device Package: 8-SIP
Height - Seated (Max): 0.350" (8.89mm)
Number of Resistors: 4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8SIP, Resistance (Ohms): 2k, Tolerance: ±1%, Packaging: Tube, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 8-SIP, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.783" L x 0.098" W (19.89mm x 2.49mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Military, Supplier Device Package: 8-SIP, Height - Seated (Max): 0.350" (8.89mm), Number of Resistors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M8340105K2001FGD03 M8340105K2001FGD03 Виробник : Vishay msm.pdf Resistor Networks & Arrays 2K OHM 1% 8 PIN