Продукція > VISHAY > M8340105M3301JCD03
M8340105M3301JCD03
M8340105M3301JCD03 Vishay
msm.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 5% 1.4W ±300ppm/°C BUS Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Tube
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M8340105M3301JCD03 M8340105M3301JCD03 Виробник : Vishay msm.pdf Res Thick Film NET 3.3K Ohm 5% 1.4W ±300ppm/°C BUS Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Tube