Продукція > VISHAY > M8340106K2201JCD03
M8340106K2201JCD03
M8340106K2201JCD03 Vishay
msm.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 5% 1.8W ±100ppm/°C BUS Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук