Продукція > VISHAY > M8340106K4701GCD03
M8340106K4701GCD03
M8340106K4701GCD03 Vishay
msm.pdf
Виробник: Vishay
Resistor Networks & Arrays 4.7K OHM 2% 10 PIN
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SIP, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 4.7k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 10, Package / Case: 10-SIP, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.983" L x 0.098" W (24.97mm x 2.49mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 10-SIP, Height - Seated (Max): 0.350" (8.89mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 9, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-83401/06.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M8340106K4701GCD03 M8340106K4701GCD03 Виробник : Vishay Dale msm.pdf Description: RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SIP
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 4.7k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 10
Package / Case: 10-SIP
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.983" L x 0.098" W (24.97mm x 2.49mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 10-SIP
Height - Seated (Max): 0.350" (8.89mm)