Продукція > VISHAY > M8340107K1001JCD03
M8340107K1001JCD03
M8340107K1001JCD03 Vishay
msm.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 1K Ohm 5% 0.6W ±100ppm/°C BUS Molded 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук