Продукція > VISHAY > M8340107K3402FCD03
M8340107K3402FCD03
M8340107K3402FCD03 Vishay
msm.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 34K Ohm 1% 0.6W ±100ppm/°C BUS Molded 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Tube
на замовлення 254 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M8340107K3402FCD03 M8340107K3402FCD03 Виробник : Vishay msm.pdf Res Thick Film NET 34K Ohm 1% 0.6W ±100ppm/°C BUS Molded 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Tube