Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01F030VABBR300
MA01F030VABBR300
MA01F030VABBR300 JAE Electronics
JACS-11300.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: FLOATING SIDE B2B CONNECTOR, 30
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 30
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.484" (12.29mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 14mm
Number of Rows: 2
на замовлення 251 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FLOATING SIDE B2B CONNECTOR, 30, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 30, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.484" (12.29mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 14mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01F030VABBR300 MA01F030VABBR300 Виробник : JAE Electronics Jae_Electronics_MA01F030VABBR300-2604828.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors CONN FLOATING SIDE STRAIGHT 30 POS
на замовлення 239 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 30
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Mated Stacking Heights: 14mm