Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01F040VABBR300
MA01F040VABBR300
MA01F040VABBR300 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: FLOATING SIDE B2B CONNECTOR, 40
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.484" (12.29mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 198 шт:
Написати відгук
Description: FLOATING SIDE B2B CONNECTOR, 40, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.484" (12.29mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01F040VABBR300 MA01F040VABBR300 Виробник : JAE Electronics Jae_Electronics_MA01F040VABBR300-2604811.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors CONN FLOATING SIDE STRAIGHT 40 POS
на замовлення 164 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.025" (0.64mm)