Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01F080VAABR500
MA01F080VAABR500
MA01F080VAABR500 JAE Electronics
MA01_Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FLOATING SIDE STR 80 POS
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 80
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.248" (6.30mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 8mm, 10mm, 18mm
Number of Rows: 2
на замовлення 423 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FLOATING SIDE STR 80 POS, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 80, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.248" (6.30mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 8mm, 10mm, 18mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01F080VAABR500 MA01F080VAABR500 Виробник : JAE Electronics MA01_Series.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors CONN FLOATING SIDE STR 80 POS
на замовлення 494 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MA01F080VAABR500 MA01F080VAABR500 Виробник : JAE Electronics MA01_Series.pdf Description: CONN FLOATING SIDE STR 80 POS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 80
Pitch: 0.025" (0.64mm)